Starosta komunikuje jako malé dítě 📵

Mike Oganesjan
Mike Oganesjan

Spolek kontaktoval prostřednictvím SMS zpráv za účelem získání vyjádření k plynofikaci obce Velké Hamry starostu, pana Ing. Jaroslava Najmana. Styl komunikace osoby, která je starostou obce připomíná spíše malé dítě, než představitele obce.

spolek:
Vážený pane starosto, rád bych s Vámi natočil krátký videorozhovor ve věci aktuální řešené situace s dodávkou tepla + Vašich černých staveb na pozemku. Můžeme se domluvit například na 25.3. v 16:00 hod. před budovou úřadu? Nesestříhaný rozhovor bude následně umístěn na www.uplaceni.cz
S pozdravem, Mike Pán

starosta:
Ne.

spolek:
Opravdu starosta komunikuje takto?

starosta:
Jde o nevhodny termin. A o podstatu Vam vubec nejde. Proto takto komunikuji.

spolek:
S terminem se prizpusobim, tak si reknete kdykoli a kdekoli. Myslite, ze Vam policie pomuze, ze je od rana nahanite? Mel by jste jim povedet o jinych kauzach.

starosta:
Mate mylne informace. Znam Vasi cinnost.

spolek:
O me cinnosti si myslete, co chcete, o cinnosti, co ted „pytlikujete" jsem cetl v pisemnosti SEI, kterou ma dnes k dispozici kazdy Vas obcan a kazdy si na to udela nazor sam. Zastupitele jej dostali take a maji nyni moznost se zamyslet nad tim, zda je toto jednani v poradku. Normalne se domluvme na rozhovor, klidne muzeme udelat zivy vstup, at si nemyslite, ze to budeme strihat, jsem ochoten Vam dotazy zaslat predem. Nebudeme se tu preci nahanet jako bulvar, ne? A udelejte si prosim dodatecnou kolaudaci na tu garaz a tak, at to nemusime resit. Diky. M

starosta:
Opakuji, mate mylne informace.

spolek:
Takze ty budovy na tom pozemku jsou zkolaudovane? Ten posudek SEI take neexistuje a policii od rana nenahanite?

Následně komunikace končí.


Z důvodu zachování transparentnosti přikládáme snímky obrazovky z komunikace ze dne 22. 3. 2021 mezi předsedou spolku a Ing. Jaroslavem Najmanem, starostou obce Velké Hamry.

První polovina komunikace mezi předsedou spolku a Ing. Jaroslavem Najmanem, starostou obce Velké Hamry.
Druhá polovina komunikace mezi předsedou spolku a Ing. Jaroslavem Najmanem, starostou obce Velké Hamry.
VELKÉ HAMRYPLYNOFIKACENAŠE KAUZY

Mike Oganesjan

Mike tvořil přes 4 roky videa na platformu YouTube, která byla zaměřena zejména proti Městské policii. V rámci YouTube často také odhaloval korupční kauzy v této i jiných strukturách.