GECO urputně čte e-maily spolku, avšak nekomunikuje ✉️

Mike Oganesjan
Mike Oganesjan

Náš spolek před zveřejněním každé kauzy dává možnost zainteresovaným subjektům, nechť se ke zjištěním spolku vyjádří.

Před zveřejněním kauzy karuselových podvodů společnosti GECO, a.s., která je největším distributorem a prodejcem tabákovách a loterijních produktů v ČR jsme dali možnost se k věci vyjádřit nejen společnosti GECO, ale i dodavatelům a největším partnerům.

Žádná ze zainteresovaných stran se spolkem nekomunikuje, avšak nám přišlo zajímavé zveřejnit statistiku čtenosti e-mailu, který byl z naší strany zaslán Tomáše Zahradníka ze společnosti Imperial Brands (dříve Imperial Tobacco).

Dne 20. 4. 2021 jsme všem zainteresovaným stranám včetně společnosti GECO zaslali následující e-mail:

Dobrý den,

obracím se na Vás ve věci žádosti o rozhovor v souvislosti s trestní kauzou společnosti GECO, a.s. ve věci zkrácení daně a jiné povinné platby, které Váš subjekt dodává tabákové a jiné výrobky. Rád bych se s Vámi domluvil na krátký videorozhovor za účelem následného publikování na webu našeho spolku, kde bude umístěn bez střihových úprav.

Můžeme se, prosím, domluvit na příští pondělí, případně středu?

Pokud by Vám video rozhovor dělal problém, uvítal bych, pokud bychom Vám mohli dotazy zaslat e-mailem k textové odpovědi.

S pozdravem,

Tomáš Zahradník prostřednictvím schránky Imperial Brands od vypravení e-mailu do doby publikace tohoto článku e-mail otevřel 237x a 4x otevřel odkaz v podpisu e-mailu, který směřoval na web spolku.

Snímek obrazovky z doplňku, který sleduje četnost otevření e-mailu a otevření odkazů.

Následně jsme Tomáše Zahradníka kontaktovali dne 16. 7. 2021 pro ujištění, že pan Tomáš Zahradník spolku rozhovor neposkytne s následujícím obsahem e-mailu:

Vážený pane Zahradníku,

konečně se nám podařilo přenést web spolku na nový systém a v nejbližších dnech bude web kompletní včetně obsahu.

Rád bych se připomněl  s původním e-mailem ve věci žádosti o rozhovor v souvislosti s trestní kauzou společnosti GECO, a.s. ve věci zkrácení daně a jiné povinné platby.

Myslím si, že naše čtenáře bude rovněž zajímat v rámci článku skutečnost, že e-mail, který byl adresován Vám byl otevřen 235x (včetně adresátů, kterým byl e-mail přeposlán).

Děkuji,

Od vypravení e-mailu do doby publikace tohoto článku byl e-mail otevřen 13x bez jakékoli reakce.

Snímek obrazovky z doplňku, který sleduje četnost otevření e-mailu a otevření odkazů.

Pro úplnost dodáváme, že ostatní adresáti otevřeli e-maily v přirozených počtech, tedy 1-3x.

Ve věci subjektu GECO, a.s. činíme další kroky.

GECONAŠE KAUZY

Mike Oganesjan

Mike tvořil přes 4 roky videa na platformu YouTube, která byla zaměřena zejména proti Městské policii. V rámci YouTube často také odhaloval korupční kauzy v této i jiných strukturách.